Oman

BRAK MIEJSC, ZAPRASZAMY NA INNE FOTOWYPRAWY!

Nasza gorąca propozycja na chłodny listopad – fotowyprawa do Sułtanatu Omanu! Czekają nas poranne sesje na pięknych plażach, noc wśród złotych wydm pustyni Wahiba, wizyty w opuszczonych wioskach i na gwarnych soukach w Mourtah i Nizwie. Czeka na nas stocznia kutrów dhow i souk rybny. Będziemy fotografować łączącą wpływy portugalskie i muzułmańskie architekturę Maskatu, a także twierdze oraz forty, jakby żywcem przeniesione z przygodowych filmów o Legii Cudzoziemskiej. Zajrzymy do skalistych dolin, oaz i ukrytych jaskiń.

Oman

Jak widać, będzie coś miłego zarówno dla miłośników pejzaży, architektury i reportażu. Garść fotografii z Omanu w naszym portfolio – to są jednak zdjęcia z krótkiego pobytu kilka lat temu, fotowyprawa potrwa znacznie dłużej i da okazję do zobaczenia znacznie większej liczby ciekawych miejsc:

https://www.ewaipiotr.pl/portfolio-4/oman/

 

Ze względów logistycznych liczba uczestników fotowyprawy jest ograniczona do 15 osób.

Uwaga co do ubierania się w Omanie: W przeciwieństwie do niektórych innych krajów tego regionu, od turystów (i turystek) w Omanie nie wymaga się przestrzegania żadnych szczególnych reguł ubierania się. Oman to nie Iran. Spodnie lub spódnica i T-shirt są wystarczająco skromnym ubiorem na omańskich ulicach, choć miejscowi stroją się inaczej 😉

 

Termin fotowyprawy
Fotowyprawa potrwa 8 dni: od 18 do 25 listopada 2017

 

Oman

 

Koszt udziału w fotowyprawie
Oman jest jednym z najbardziej przyjaznych i bezpiecznych krajów arabskich, choć też, niestety, jest krajem znacznie droższym niż Egipt, Tunezja czy Maroko.

Cena udziału w fotowyprawie wynosi 7300 zł + 150 euro dla uczestników naszych wcześniejszych warsztatów i fotowypraw oraz prenumeratorów DFV, a 7400 zł + 150 euro dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje: przeloty Warszawa-Maskat-Warszawa, noclegi w hotelach turystycznych, śniadania, przejazdy na miejscu busem lub samochodami,  ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz wsparcie i pomoc fotograficzną ze strony Ewy Prus i Piotra Dębka.

Cena nie zawiera: wyżywienia poza śniadaniami, opłaty wizowej do Omanu (ok. 15 USD), zwyczajowych napiwków (ok. 40 USD) oraz wydatków osobistych.

 

Oman

 

BRAK MIEJSC, ZAPRASZAMY NA INNE FOTOWYPRAWY!

 

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotowypraw:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotowyprawy-najczesciej-zadawane-pytania-faq/

a także przeczytania fotograficznego BHP:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotograficzne-bhp/

 

Gdy zajdzie słońce, Oman

 

Jeśli ktoś ma pytania lub wątpliwości dotyczące fotowyprawy, to chętnie odpowiemy:

 

Oman