Szkocja w deszczu

Powiadomienia o fotowyprawach i fotowarsztatach

Zapraszamy do zapisywania się na listę mailingową, za pomocą której będziemy mogli Cię poinformować o nowych fotowarsztatach, fotowyprawach, fotobookach i innych naszych fotograficznych inicjatywach!

Dlaczego warto zapisać się na nasz newsletter? Osoby zapisane otrzymują priorytetowo informacje o nowych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach – a niekiedy rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki i informacje o tych imprezach na blogu pojawiają się już z pieczątką „brak miejsc”! W ten sposób też informujemy o naszych nowych podręcznikach fotograficznych, dodatkowo oferując premierowy kod zniżkowy. Okazjonalnie wysyłamy także informacje o promocjach i atrakcyjnych imprezach fotograficznych – szkoda byłoby je przegapić!

ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ OD EWAIPIOTR.PL

Adresów mailowych nie sprzedajemy, nie udostępniamy i nie wykorzystujemy do rozsyłania informacji od podmiotów trzecich. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i zrezygnować z otrzymywania od nas informacji poprzez kliknięcie przycisku na dole każdego z wysłanych maili lub kontaktując się z nami i przekazując swoją decyzję.