Chania, port, Kreta
Od roku 2009 prowadzimy warsztaty z fotografowania i komputerowej edycji zdjęć. Zaczęło się od Doliny Chochołowskiej i od tej pory przemierzyliśmy z warsztatami spory kawałek kraju – od Szklarskiej Poręby po Białowieżę, a wybieramy się jeszcze w inne rejony. No i nie sposób nie wspomnieć o corocznych warsztatach w Pradze, z każdym rokiem coraz bardziej magicznej. Owocem plenerów są galerie, które można oglądać na stronie Portfolio.

IMG_5881_pasek

Wspólnie z Klubem Podróży Horyzonty prowadzimy fotowyprawy w różne strony naszego pięknego, fotogenicznego świata: Maroko, Toskania, Jordania, Etiopia, Alpy, Wenecja, Islandia… a to jeszcze nie koniec pomysłów. Do końca 2017 zrealizowaliśmy 45 edycji fotowypraw. Fotowyprawy są zaplanowane pod kątem fotografowania: jesteśmy w najładniejszych miejscach przy najlepszym świetle, a cały harmonogram wyjazdu jest podporządkowany realizacji pięknych kadrów. Wspomnienia z tych wyjazdów zamieszczamy na naszej wspominkowej stronie.

IMG_3174_pasek

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o warsztaty, a także dodatkowe wyjaśnienia odnośnie fotowypraw. Można też oczywiście pytać o inne kwestie – zapraszamy do kontaktu!
Zapraszamy do udziału w warsztatach i fotowyprawach. Chętnie odpowiemy na związane z nimi pytania. Aktualną listę warsztatów i fotowypraw łatwo znaleźć: to te piękne, panoramiczne obrazki po prawej stronie.

Dowiedz się pierwszy o naszych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach!

Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat następnych planowanych warsztatów i fotowypraw, a także naszych nowych poradnikach fotografowania i edycji zdjęć, zapisz się na nasze powiadomienia!