fotowyprawa, fotowarsztaty

 

Zastanawiasz się dokąd pojechać? Jak to dokąd – na fotowyprawę!

Oferujemy wyjazdy w fotograficznym stylu: nie dość, że oderwiesz się od stresu codziennego życia, napatrzysz się na piękne okolice, zrelaksujesz się w powolnym rytmie smakowania fantastycznych miejsc, to jeszcze zrobisz zdjęcia – i to dobre zdjęcia.

Fotowyprawy są zaplanowane pod kątem fotografowania: jesteśmy w najładniejszych miejscach przy najlepszym świetle, a harmonogram wyjazdu jest podporządkowany realizacji pięknych kadrów. No i pojedziemy tam z Tobą, więc w razie wątpliwości dotyczących ekspozycji, kompozycji czy po prostu funkcji aparatu, będziesz mieć pod ręką profesjonalnych instruktorów fotografii.

Wspólnie z Klubem Podróży Horyzonty prowadzimy fotowyprawy w różne strony naszego pięknego, fotogenicznego świata: Maroko, Toskania, Jordania, Etiopia, Alpy, Wenecja, Islandia… a to jeszcze nie koniec pomysłów.

 

Oto aktualna lista najbliższych fotowypraw i fotowarsztatów:

 

 • Wrzosowa Kraina 2018

  Wrzosowa Kraina 2018

 • Fotowyprawa Gruzja i Armenia 2018

  Fotowyprawa Gruzja i Armenia 2018

 • Fotowyprawa Toskańska Jesień 2018

  Fotowyprawa Toskańska Jesień 2018

 • Fotowyprawa Santorini 2018

  Fotowyprawa Santorini 2018

 • Fotowyprawa Andaluzja 2018

  Fotowyprawa Andaluzja 2018

 • Fotoekspedycja Laos i Kambodża 2018

  Fotoekspedycja Laos i Kambodża 2018

 • Fotowyprawa Szkocja: Pod niebem Skye 2018

  Fotowyprawa Szkocja: Pod niebem Skye 2018

 • Fotowyprawa Jordania 2018

  Fotowyprawa Jordania 2018

 • Fotowyprawa Islandia Zima 2019

  Fotowyprawa Islandia Zima 2019

 • Toskania wiosna 2019

  Toskania wiosna 2019

 • Fotowyprawa Czarnobyl 2019

  Fotowyprawa Czarnobyl 2019

 • Fotowyprawa Namibia 2019

  Fotowyprawa Namibia 2019

 • Fotowyprawa Prowansja 2019

  Fotowyprawa Prowansja 2019

 • Fotowyprawa Islandia 2019

  Fotowyprawa Islandia 2019

 • Fotowyprawa do Słowenii

  Fotowyprawa do Słowenii

Warsztaty dla miłośników fotografii i nie tylko

Od roku 2009 prowadzimy warsztaty z fotografowania i komputerowej edycji zdjęć. Zaczęło się od Doliny Chochołowskiej i od tej pory przemierzyliśmy z warsztatami spory kawałek kraju – od Szklarskiej Poręby po Białowieżę, a wybieramy się jeszcze w inne rejony. No i nie sposób nie wspomnieć o corocznych warsztatach w Pradze, z każdym rokiem coraz bardziej magicznej. Weekendowe warsztaty w kraju (i w Pradze, ale jak wiadomo, Praga nie zagranica) to nie wszystko. Można z nami pojechać do wielu krajów bardziej lub mniej egzotycznych, ale z pewnością pięknych i fotogenicznych. Owocem wyjazdów krajowych i zagranicznych są galerie, które można oglądać na stronie Portfolio. Chcesz zrobić takie zdjęcia? Pokażemy Ci, gdzie i w jaki sposób takie fotografie powstają. I zawieziemy Cię tam o odpowiedniej godzinie…

IMG_5881_pasek

 

Fotowyprawa to wspaniały sposób na piękne wspomnienia

Do końca 2017 roku zrealizowaliśmy 45 edycji fotowypraw. Wspomnienia z tych wyjazdów zamieszczamy na naszej wspominkowej stronie. Zobacz, gdzie fotografowaliśmy!

IMG_3174_pasek

 

Wszystko, czego uczestnik fotowyprawy chciałby się dowiedzieć… a nawet więcej

Zapraszamy do udziału w warsztatach i fotowyprawach. Chętnie odpowiemy na związane z nimi pytania. Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o warsztaty, a także dodatkowe wyjaśnienia odnośnie fotowypraw. Można też oczywiście pytać o inne kwestie –
chcesz się dowiedzieć, jak konkretnie będzie przebiegać wyjazd, co trzeba mieć i umieć? Chętnie porozmawiamy. Właściwie to na to ostatnie pytanie możemy odpowiedzieć od razu: umieć nie trzeba nic. Wszystkiego można się nauczyć w trakcie wyjazdu, i to bynajmniej nie z instrukcji obsługi aparatu. Natomiast mieć trzeba chęć do nauki fotografii i wypatrywania kadrów, aparat i statyw. Jeśli potrzebujesz wiedzieć coś jeszcze, napisz do nas – zapraszamy do kontaktu!

 

Dowiedz się pierwszy o naszych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach!

Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat następnych planowanych warsztatów i fotowypraw, a także naszych nowych poradników fotografowania i edycji zdjęć, zapisz się na nasze powiadomienia!

fotowyprawa Santorini