Zapraszamy na fotowyprawę-niespodziankę. Nie powiemy dokąd, ale obiecujemy, że będzie ciekawie. Może nawet bardziej niż byśmy chcieli.

Fotowyprawa do Rlyeh

Fotowyprawa w nieznane

Zapraszamy w miejsce, gdzie czekają nas krajobrazy nie z tej ziemi, nieludzka architektura, wstrząsające spotkania z tubylcami. Będzie też coś dla miłośników fotografii przyrodniczej – możemy liczyć na lelki kozodoje, mamy spore szanse na spotkanie shoggotów i mi-go, może nawet uda nam się zobaczyć wendigo i nyarlathotepa. Choć można też mieć nadzieję, że jednak nie uda się ich zobaczyć. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i niepowtarzalne okazje zdjęciowe.

Nie możemy zdradzić miejsca docelowego, pozostanie ono poufne. GPS-ów można nie zabierać – i tak tam nie działają. Należy ubrać się ciepło i przygotować na wszystko. Jest bardzo prawdopodobne, że to będzie jedyna edycja i fotowyprawa do Rlyeh nie będzie powtarzana.

Fotowyprawa do Rlyeh

Termin fotowyprawy do Rlyeh – 28 listopada – 8 grudnia 2019

Choć mamy nadzieję, że fotowyprawa do Rlyeh potrwa 10 dni, to jednak należy wziąć pod uwagę, że czas jej trwania może się przedłużyć, nawet znacznie.

Cena fotowyprawy Rlyeh

Cena fotowyprawy wynosi 6666 zł.

Cena zawiera

Transport do Rlyeh, transport lokalny na miejscu, 8 noclegów, śniadania i obiadokolacje, środki uspokajające.

Cena nie zawiera

Powrotnego biletu lotniczego i w ogóle gwarancji powrotu.

Fotowyprawa do Rlyeh
Udział w fotowyprawie do Rlyeh gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Zgłoszenia udziału w fotowyprawie do Rlyeh

Fotowyprawa nie będzie w ofercie biura podróży Horyzonty – zgłoszenia należy dokonywać wyłącznie przez poniższy formularz.