Czarownice bisują w Świętokrzyskim

Przyznaję: źle oceniliśmy sytuację. Liczba chętnych na warsztaty w Świętokrzyskim zaskoczyła nas. Gdy już wyszliśmy z oszołomienia, stwierdziliśmy, że trzeba zrobić drugą edycję. Oto więc ogłaszam uroczyście Drugie Warsztaty Fotograficzne „Czarowne Świętokrzyskie”!

Termin: 15-17 czerwca, czyli również weekend od piątku do niedzieli. Program ten sam, miejsce to samo. Zapraszamy wszystkich chętnych, bo miejsca jeszcze są 🙂

  1. Ale tu wolę nic nie obiecywać, bo pogoda u nas jest trudna do zaplanowania, czyste niebo to się… zdarza.

   1. W świętokrzyskim aurą rządzi prastary bóg Pogoda z siedziba na Łyścu. Trzeba odpowiednie prośby do Niego zanieść 🙂

 1. Cieszę się, że jest takie zainteresowanie, bo to oznacza, że z czystym sumieniem mogę zrezygnować z udziału, co niniejszym czynię.

  1. To ja się przypominam, że Piotr mnie wpisał na rezerwową;)
   Czy to znaczy, że mam już miejsce na maj? 🙂

   1. Niestety, nie ma wolnego miejsca na maj. Shark wyraziła zainteresowanie warsztatami, jak tylko zostały ogłoszone, a chwilę później zrezygnowała, więc ten jej komentarz tutaj to stara historia.

 2. tak naprawdę to tylko ułamek Świętokrzyskiego zobaczycie w czasie tych warsztatów, bo Ponidzia to nawet nie powąchacie 🙂 a tam są grodziska w Stradowie i Wiślicy , rezerwat skalno-stepowy w Skorocicach, wychodnie gipsu krystalizujące się w postaci jaskółczych ogonów. A poza Ponidziem – Sandomierz, Opatów …

  i tyle innych niezwykle fotograficznych miejsc, że ho ho … na kilka plenerów starczy 🙂

  1. Na tym polegają warsztaty – że wybiera się (stety/niestety) tylko kilka miejsc, żeby mieć czas w nich spokojnie pofotografować. Zawsze jest więcej miejsc wartych obejrzenia niż się zdąży obejrzeć, ale też nie „zaliczanie” miejsc jest celem. Alternatywą są typowe wycieczki objazdowe – 70 stolic w 7 dni czy podobne.

 3. Wcale nie taką chwilę:P Po prostu uświadomiłam sobie, że z wielu rzeczy bym nie skorzystała i w związku z tym nie ma sensu blokować miejsca komuś, kto pełniej skorzystałby z warsztatów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *