Pierwsze urodziny Fotezji

Old Man of Storr, Szkocja

Mamy dzisiaj urodziny! Dokładnie rok temu, 4 listopada 2017 Fotezja.pl miała swoją premierę. Prawda, że wyrósł uroczy bobas? 😉 I nadal rośnie! W tej chwili na naszym portalu jest ponad 100 artykułów. Trochę o sprzęcie fotograficznym, trochę o oprogramowaniu i korzystaniu z niego, a najwięcej po prostu o fotografowaniu – bo przecież o to właśnie w tej zabawie chodzi. Bardzo się cieszymy z rozwoju Fotezji – w zeszłym miesiącu odwiedziło nas prawie cztery tysiące osób! To dla nas znak, że to co robimy jest potrzebne i doceniane.
Fotezja bynajmniej nie jest gotowa. Wciąż ją tworzymy i nie chodzi tu tylko o zamieszczanie nowych artykułów, choć to jest oczywiście bardzo istotne. Ostatnio na przykład pojawił się blok materiałów na temat kompozycji – jeśli jeszcze ich nie widzieliście, zapraszamy do lektury. Plany mamy szerokie, a jako że żaden plan jeszcze nie przeżył pierwszego spotkania z rzeczywistością, to nasz plan ma już solidne spóźnienie. Mamy nadzieję, że to spóźnienie nie będzie rosło tak szybko jak Fotezja. 🙂

Jak często zaglądacie na Fotezję? Jaka według Was powinna być Fotezja idealna? Jeśli macie jakieś życzenia, czegoś Wam brakuje, o czymś chcielibyście poczytać – dajcie nam znać. Dziękujemy, że z nami jesteście!

A zdjęcie u góry nie jest przypadkowe – właśnie rozpoczyna się kolejna fotowyprawa na wyspę Skye, i znowu będziemy polować na magiczne światło pod Old Man of Storr. Relacja wkrótce!

Szkocja: cudowne mokradła
Z Shiftem, mości panowie!

11 komentarzy

 1. sewo

  Gratulacje, dzieciątko rośnie, jest się na co cieszyć!

 2. tomasziolkowski

  Gratulacje dla młodych rodziców 🙂
  To Ewa wymyśliła nazwę?

 3. Ewa

  Dziękujemy pięknie 🙂
  A nazwa? Tak jakoś, siedliśmy sobie z winem i myśleliśmy w trójkę 😉

 4. Marian

  Serdeczne życzenia dla rodziców i Fotezji. Z niecierpliwością czekam na siostrzyczkę Galerię 😉

 5. Jorg

  Wstyd się przyznać, parę razy czytałem artykuły na Fotezji ale nie wiedziałem, że to Wy :-). Świetny portal i niech służy jak najdłużej.

 6. Jerry

  Gratulacje i ode mnie. Przeczytalem juz prawie wszyskie porady fotograficzne z Waszej strony. Sa bardzo przydatne. Pozdr.

 7. Jerry

  Jak juz piszemy o stronach, to tylko zapytam sie szybko, czy dfv.pl to jeszcze bedzie dzialac w przyszlosci, bo juz sie cos pokazalo, ale cala ta strona taka troche martwa. Niewiele jeszcze co funkcjonuje tam. Moze cos wiecej wiecie na ten temat.

  • Piotr

   Nie mam pojęcia. Domena i serwis dfv.pl należą teraz do Marcina Bójko, nie wiemy jakie on ma plany. My koncentrujemy się na tym, za co jesteśmy w stanie odpowiadać – czyli na Fotezji, fotowyprawach, fotobookach, warsztatach i blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *