Old Man of Storr, Szkocja

Pierwsze urodziny Fotezji

Mamy dzisiaj urodziny! Dokładnie rok temu, 4 listopada 2017 Fotezja.pl miała swoją premierę. Prawda, że wyrósł uroczy bobas? 😉 I nadal rośnie! W tej chwili na naszym portalu jest ponad 100 artykułów. Trochę o sprzęcie fotograficznym, trochę o oprogramowaniu i korzystaniu z niego, a najwięcej po prostu o fotografowaniu – bo przecież o to właśnie w tej zabawie chodzi. Bardzo się cieszymy z rozwoju Fotezji – w zeszłym miesiącu odwiedziło nas prawie cztery tysiące osób! To dla nas znak, że to co robimy jest potrzebne i doceniane.

Old Man of Storr, Szkocja
Fotezja bynajmniej nie jest gotowa. Wciąż ją tworzymy i nie chodzi tu tylko o zamieszczanie nowych artykułów, choć to jest oczywiście bardzo istotne. Ostatnio na przykład pojawił się blok materiałów na temat kompozycji – jeśli jeszcze ich nie widzieliście, zapraszamy do lektury. Plany mamy szerokie, a jako że żaden plan jeszcze nie przeżył pierwszego spotkania z rzeczywistością, to nasz plan ma już solidne spóźnienie. Mamy nadzieję, że to spóźnienie nie będzie rosło tak szybko jak Fotezja. 🙂

Jak często zaglądacie na Fotezję? Jaka według Was powinna być Fotezja idealna? Jeśli macie jakieś życzenia, czegoś Wam brakuje, o czymś chcielibyście poczytać – dajcie nam znać. Dziękujemy, że z nami jesteście!

A zdjęcie u góry nie jest przypadkowe – właśnie rozpoczyna się kolejna fotowyprawa na wyspę Skye, i znowu będziemy polować na magiczne światło pod Old Man of Storr. Relacja wkrótce!