wąwóz Samaria, Kreta

Zapraszamy na Kretę!

Gdy tylko pojawił się na początku 2011 roku pomysł zorganizowania fotowypraw, chcieliśmy Was zabrać Tam. Tam, czyli w nasze ulubione plenery, gdzie ciepłe morze sąsiaduje z malowniczymi górami i wystarczy kilka kroków, by spacerować wśród ruin pamiętających króla Minosa i Imperium Rzymskie. Z pewnością na naszą opinię bardzo pozytywnie wpływa pyszna miejscowa kuchnia, z takimi wynalazkami jak mousaka, dolmades czy galaktoboureko. Bardzo cieszymy się, że wreszcie możemy zaprosić na Kretę – wyspę, gdzie spędziliśmy kilka miesięcy, ale chętnie spędzilibyśmy kilka lat.

wąwóz Samaria, Kreta

Ta fotowyprawa będzie połączeniem przygody, fotograficznej edukacji i relaksu. Solidny program plenerów fotograficznych nie będzie stał na przeszkodzie, aby popływać w morzu czy zrelaksować się na plaży. Oczywiście nie zabraknie też okazji do spacerów. 🙂

Pozostałe ogłoszenia drobne: na fotowyprawę do Wenecji i w Dolomity zwolniło się właśnie jedno miejsce. Dwa wolne miejsca są jeszcze na jesienną Toskanię – to ostatnia okazja, żeby poznać ją od tej strony, bo w przyszłym roku dalej będziemy jeździć do Toskanii, ale już z nieco innym programem. Na Jordanię zostały już tylko 4 wolne miejsca, na jesienne Alpy też lista się zapełnia. Zapraszamy!