Zapraszamy na Kretę!

wąwóz Samaria, Kreta

Gdy tylko pojawił się na początku 2011 roku pomysł zorganizowania fotowypraw, chcieliśmy Was zabrać Tam. Tam, czyli w nasze ulubione plenery, gdzie ciepłe morze sąsiaduje z malowniczymi górami i wystarczy kilka kroków, by spacerować wśród ruin pamiętających króla Minosa i Imperium Rzymskie. Z pewnością na naszą opinię bardzo pozytywnie wpływa pyszna miejscowa kuchnia, z takimi wynalazkami jak mousaka, dolmades czy galaktoboureko. Bardzo cieszymy się, że wreszcie możemy zaprosić na Kretę – wyspę, gdzie spędziliśmy kilka miesięcy, ale chętnie spędzilibyśmy kilka lat.

Ta fotowyprawa będzie połączeniem przygody, fotograficznej edukacji i relaksu. Solidny program plenerów fotograficznych nie będzie stał na przeszkodzie, aby popływać w morzu czy zrelaksować się na plaży. Oczywiście nie zabraknie też okazji do spacerów. 🙂

Pozostałe ogłoszenia drobne: na fotowyprawę do Wenecji i w Dolomity zwolniło się właśnie jedno miejsce. Dwa wolne miejsca są jeszcze na jesienną Toskanię – to ostatnia okazja, żeby poznać ją od tej strony, bo w przyszłym roku dalej będziemy jeździć do Toskanii, ale już z nieco innym programem. Na Jordanię zostały już tylko 4 wolne miejsca, na jesienne Alpy też lista się zapełnia. Zapraszamy!

Poczytaj sobie fotobooka!
Dobre intencje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *