Zachód słońca na Santorini, fotowyprawa

A może by tak rzucić wszystko, i pojechać na Santorini?

Tytułowe wezwanie nie jest tylko westchnieniem bez przełożenia na rzeczywistość – my naprawdę proponujemy, żeby na tegoroczną wielką majówkę pojechać z nami na fotowyprawę na Santorini!

Zachód słońca na Santorini, fotowyprawa

Grecja właśnie się otworzyła, dzisiaj o 6 rano, choć o 6.15 nie było jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Zadziałaliśmy szybko i już mamy gotowy wyjazd, i już można się zapisywać! Wskazany szybki refleks, bo do majówkowego terminu zostało 11 dni. Tu są wszystkie informacje: https://www.fotezja.pl/fotowyprawy/santorini-fotowyprawa-w-bieli-i-blekicie/

Co będziemy robić na Santorini? Polować na zachody słońca z wielkiego klifu, podziwiać biel domów i błękit kopuł na tle morza, układać kompozycje z dzwonnic, schodów, wiatraków, zaułków i kwiatów. No i popijać doskonałe lokalne wino z widokiem na port i okoliczne wyspy. Będziemy też tropić cienie i koty, jedne i drugie równie zmienne. Popłyniemy na wulkan, pochodzimy po wioskach, najemy się pysznych potraw greckiej kuchni. Wyluzujemy i uwolnimy kreatywność.

Jedźcie z nami!

Santorini na niebie, fotowyprawa

 

P.S. to zdjęcie wyżej to nie składanka ani podwójna ekspozycja – to coś, co zauważa się na Santorini po wypiciu kawy w knajpce na klifie. A co dopiero gdyby wypić co innego!