Essaouira, Maroko

Wietrzny zamek i inne drobiazgi

My jesteśmy w drodze do Stolicy na warsztaty edycyjne, a tutaj zebrało się kilka ogłoszeń. Właśnie zwolniło się jedno miejsce na warsztaty z fotografowania zwierząt w Puszczy Białowieskiej, organizowane wspólnie z Markiem Kosińskim. Miejsce jest tylko jedno, a warsztaty już w następny weekend, więc nie ma dużo czasu! Zapraszamy. Miejsce już się zajęło. 🙂

Essaouira, Maroko

Galaktyka ma świąteczną promocję na wszystkie książki, także fotograficzne. Jeśli komuś brakuje dobrej fotograficznej lektury, to jest to dobry moment, żeby uzupełnić braki.

Zdjęcie powyżej to Essaouira w Maroku – jedno z miejsc, które odwiedziliśmy podczas ostatniej fotowyprawy. Wiało tam nieprawdopodobnie! Polecam zdjęcia z tej fotowyprawy wykonane przez jednego z uczestników, Pawła, którego wybrane fotografie można obejrzeć tutaj. Przyjemnego podziwiania!

Jeśli ktoś bardzo tęskni za takim wygwizdowem, jaki był w Essaouirze, a przy tym uwielbia puste przestrzenie, surowe, skalne krajobrazy, a czasem też jakiś gejzer lub wulkan, jak na jakiejś Islandii, to powinien sobie rezerwować urlop między 21 lipca a 1 sierpnia. Więcej sugestii o różnych malowniczych wygwizdowach – wkrótce.