Wietrzny zamek i inne drobiazgi

Essaouira, Maroko

My jesteśmy w drodze do Stolicy na warsztaty edycyjne, a tutaj zebrało się kilka ogłoszeń. Właśnie zwolniło się jedno miejsce na warsztaty z fotografowania zwierząt w Puszczy Białowieskiej, organizowane wspólnie z Markiem Kosińskim. Miejsce jest tylko jedno, a warsztaty już w następny weekend, więc nie ma dużo czasu! Zapraszamy. Miejsce już się zajęło. 🙂

Galaktyka ma świąteczną promocję na wszystkie książki, także fotograficzne. Jeśli komuś brakuje dobrej fotograficznej lektury, to jest to dobry moment, żeby uzupełnić braki.

Zdjęcie powyżej to Essaouira w Maroku – jedno z miejsc, które odwiedziliśmy podczas ostatniej fotowyprawy. Wiało tam nieprawdopodobnie! Polecam zdjęcia z tej fotowyprawy wykonane przez jednego z uczestników, Pawła, którego wybrane fotografie można obejrzeć tutaj. Przyjemnego podziwiania!

Jeśli ktoś bardzo tęskni za takim wygwizdowem, jaki był w Essaouirze, a przy tym uwielbia puste przestrzenie, surowe, skalne krajobrazy, a czasem też jakiś gejzer lub wulkan, jak na jakiejś Islandii, to powinien sobie rezerwować urlop między 21 lipca a 1 sierpnia. Więcej sugestii o różnych malowniczych wygwizdowach – wkrótce.

Nic dwa razy się nie zdarza
Fotografowanie tak, całowanie – nie

10 komentarzy

 1. Gimper

  Ja do Warszawy jeszcze nie wyjechałem mam trochę czasu ale do zobaczenia na miejscu. Mała informacja dla osób jadących do Białowieży ostatnią część trasy proponuje zaplanować w takiej kolejności Bielsk Podlaski, Hajnówka i Białowieża stanowczo odradzam trasę Siemiatycze Kleszczele Hajnówka Białowieża z powodu robot drogowych i licznych wahadełek i objazdów

 2. Zdjęcia z Maroka z tego podanego linka są super!

 3. szalas

  Dzięki za info drogowe 🙂

 4. BlackPaul

  Też mi się podobają zalinkowane zdjęcia.

 5. Arkadiusz

  Zdjęcia z linka świetne. Mam nadzieję że taka edycja fotowyprawy do Maroka zostanie powtórzona w przyszłości 🙂

  • Piotr

   Sugerowałbym, żeby zamiast pytać się o powtórkę fotowypraw, które się odbyły, zapisywać się na te, które się odbędą… 🙂

 6. wzrokowiec

  Wtedy, to chyba nici z zorzy polarnej? Czy się mylę?

 7. Arkadiusz

  Zapisuję się w ciemno na podobną wersję fotowyprawy do Maroka 🙂

  • Piotr

   Trzeba było się szybciej decydować. 😛 Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. A nawet jak się wejdzie, to to będzie już inna rzeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *