Fotografia malarska ebook

Fotografia malarska

 

Bywają takie chwile, gdy ma się ochotę robić zdjęcia zupełnie inaczej. Gdy koncepcje takie jak ostrość, poprawność i prawidłowe kolory przestają być istotne. Zamiast nich chciałoby się… czegoś innego. Zdjęć jak malarstwo, barw jak marzenie, wrażenia i niejasnych skojarzeń zamiast prostego odzwierciedlenia. Na takie okazje powstał mój nowy ebook „Fotografia malarska”. Prezentuję w nim jak zrobić w Photoshopie efekt obrazu na zdjęciu – a konkretnie, pięciu obrazów w pięciu różnych stylach. Jeden z nich widać na okładce na górze wpisu, a pozostałe są na dole tego wpisu, na zachętę.

Gdzie to można dostać

Fragment fotobooka można sobie przeczytać na Fotezji, a całość jest do kupienia w naszym sklepiku. Ponad 60 stron, na każdej co najmniej jedna ilustracja (a przeważnie więcej), dokładne opisy, pięć różnych metod wykonania efektu obrazu na zdjęciu, objaśnione działanie narzędzi Photoshopa, różne filtry na różne okazje. Nauka i inspiracja w jednym.

Dla naszych czytelników tradycyjnie na dobry początek oferujemy przez tydzień zniżkę na hasło mal5eip

Miłej lektury!

efekt obrazu na zdjęciu, przerobić zdjęcie na rysunek węglem efekt obrazu na zdjęciu, zdjęcie przerobione na plakat pop art efekt obrazu na zdjęciu, zdjęcie jak obraz olejny efekt obrazu na zdjęciu, zdjęcie jak akwarela