Garażowa wyprzedaż: statywy

Przestaję być psem ogrodnika (co to sam nie zje i nikomu nie da) i przestaję trzymać rzeczy, których nie używam. Może się komuś przydadzą. Na początek dwa statywy i jedna torba na duży statyw:

Manfrotto 718SHB – średniej wysokości (maks. 123 cm), lekki (1,2 kg) statyw ze zintegrowaną głowicą i szybkozłączką. Raczej pod kompakt lub bezlusterkowca, pod lustrzankę z kitem w ostateczności.

Manfrotto 055Pro z dodatkami: krótką kolumną centralną, piankowymi okładzinami na wszystkich trzech nogach oraz kolcami, którymi można zastąpić gumowe stopki. Aluminowy 055Pro to poprzednik 055ProB, który był poprzednikiem znajdującego się obecnie w ofercie Manfrotto 055XProB – bardzo solidny, wysoki statyw pod lustrzankę nawet z ciężkim obiektywem.

torba na statyw Manfrotto, wyściełana wewnątrz pianką, z paskiem na ramię. Do tej pory podróżował w nim ten 055Pro razem z głowicą kulową i było jeszcze sporo miejsca.

Wszystko używane, dokładny opis na aukcjach. Wszystko wystawione na Allegro od 1 zł bez ceny minimalnej. Nabywcom – samych ostrych fotek!

 

 

Trzonek od siekiery
Był sobie Terje

15 komentarzy

 1. yehood

  a gdzie kup teraz? zwłaszcza za ten “niskopienny”?

  • Piotr

   Nie ma “kup teraz”. To wymaga za dużo myślenia na temat wyceny, a później jak się sprzeda, to człowiek siwieje, że może należało dać wyższą cenę. Od złotówki i pójdzie za tyle, za ile pójdzie.

 2. yehood

  no i dobra, to wspieram jenicjatywe.. ten niskopienny mnie korci nie ukrywam:P

 3. 2grzechy

  Ja też chce, dla mnie może być ten wysokopienny 😉

 4. wzrokowiec

  Wydrukuj certyfikaty, to może więcej dostaniesz 😉

 5. ka_tula

  to licytujcie chłopaki :-))

 6. 2grzechy

  Poczekam jeszcze 8 dni, bo widzę, że licytacja ruszyła :]

 7. strzelec

  O, widzę że na najbliższym plenerze w listopadzie, jakieś nowości statywowe zobaczymy! 😉 Coś lżejszego? Też swojego M055XB w domu zostawiam…

  • Piotr

   Mój M055 to ostatni plener widział jeszcze w Chochołowskiej 🙂 Do Maroka zabieram Ewy węglowe Gitzo i prawdopodobnie węglową wersję Manfrotto 190. Chyba że coś innego wymyślę 🙂

 8. wzrokowiec

  W tej chwili jedyną przeszkodą w wyjeździe z mojej strony jest brak paszportu.
  A po Waszej zapewne brak miejsc 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *