Garażowa wyprzedaż: statywy

Przestaję być psem ogrodnika (co to sam nie zje i nikomu nie da) i przestaję trzymać rzeczy, których nie używam. Może się komuś przydadzą. Na początek dwa statywy i jedna torba na duży statyw:

Manfrotto 718SHB – średniej wysokości (maks. 123 cm), lekki (1,2 kg) statyw ze zintegrowaną głowicą i szybkozłączką. Raczej pod kompakt lub bezlusterkowca, pod lustrzankę z kitem w ostateczności.

Manfrotto 055Pro z dodatkami: krótką kolumną centralną, piankowymi okładzinami na wszystkich trzech nogach oraz kolcami, którymi można zastąpić gumowe stopki. Aluminowy 055Pro to poprzednik 055ProB, który był poprzednikiem znajdującego się obecnie w ofercie Manfrotto 055XProB – bardzo solidny, wysoki statyw pod lustrzankę nawet z ciężkim obiektywem.

torba na statyw Manfrotto, wyściełana wewnątrz pianką, z paskiem na ramię. Do tej pory podróżował w nim ten 055Pro razem z głowicą kulową i było jeszcze sporo miejsca.

Wszystko używane, dokładny opis na aukcjach. Wszystko wystawione na Allegro od 1 zł bez ceny minimalnej. Nabywcom – samych ostrych fotek!