Jak fotografować gwiezdne smugi ebook

Smugi gwiazd – rewizyta

 

GSII_okladka_900

Zgodnie z zapowiedziami sprzed paru dni, w naszej księgarni jest już drugie wydanie fotobooka „Jak fotografować… Gwiezdne smugi. Nowa edycja jest o ponad 1/3 dłuższa: przybyło 14 stron poświęconych zagadnieniom związanym zarówno z fotografowaniem, jak i obróbką. Nowe tematy to:

Przeklęty Księżyc

Gwiazdy z jasnym pierwszym planem

Więcej problemów: Nikon

Interwał czy tryb seryjny – co daje mniejsze przerwy

Konfigurowanie interwalometra: menu aparatu

Konfigurowanie interwalometra: wężyk spustowy

Automatyczne składanie zdjęć

Gdy gwiazd jest za dużo

Nabywcy pierwszego wydania mogą pobrać nową edycję bez żadnych dopłat. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie (jeden z powodów, dla którego warto założyć konto przed zakupem), a następnie z listy kupionych pozycji wybrać nowego-starego fotobooka. Jeśli ktoś nie założył konta w sklepie przed zakupem, to powinien odgrzebać maila ze sklepu z rachunkiem i linkiem do pobrania – i skorzystać z tego linka. W przypadkach beznadziejnych, gdyby maila ze sklepu nie udało się odszukać, proszę o kontakt mailowy, postaram się pomóc. W mailu do mnie koniecznie musi być jednak informacja, na jakie konto pocztowe był kupowany fotobook.

A dla wszystkich, którzy dotąd się nie zdecydowali – kod  Smugi2 – działający przez tydzień od premiery drugiego wydania. Miłej lektury!