Smugi gwiazd – rewizyta

 

GSII_okladka_900

Zgodnie z zapowiedziami sprzed paru dni, w naszej księgarni jest już drugie wydanie fotobooka „Jak fotografować… Gwiezdne smugi. Nowa edycja jest o ponad 1/3 dłuższa: przybyło 14 stron poświęconych zagadnieniom związanym zarówno z fotografowaniem, jak i obróbką. Nowe tematy to:

Przeklęty Księżyc

Gwiazdy z jasnym pierwszym planem

Więcej problemów: Nikon

Interwał czy tryb seryjny – co daje mniejsze przerwy

Konfigurowanie interwalometra: menu aparatu

Konfigurowanie interwalometra: wężyk spustowy

Automatyczne składanie zdjęć

Gdy gwiazd jest za dużo

Nabywcy pierwszego wydania mogą pobrać nową edycję bez żadnych dopłat. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie (jeden z powodów, dla którego warto założyć konto przed zakupem), a następnie z listy kupionych pozycji wybrać nowego-starego fotobooka. Jeśli ktoś nie założył konta w sklepie przed zakupem, to powinien odgrzebać maila ze sklepu z rachunkiem i linkiem do pobrania – i skorzystać z tego linka. W przypadkach beznadziejnych, gdyby maila ze sklepu nie udało się odszukać, proszę o kontakt mailowy, postaram się pomóc. W mailu do mnie koniecznie musi być jednak informacja, na jakie konto pocztowe był kupowany fotobook.

A dla wszystkich, którzy dotąd się nie zdecydowali – kod  Smugi2 – działający przez tydzień od premiery drugiego wydania. Miłej lektury!

Bardzo konserwatywne premiery
Pa-pa, Picaso

7 komentarzy

  1. wzrokowiec

    Nowa wersja pobrana. Dzięki 🙂

  2. wzrokowiec

    A co do zakładania konta, to nie wiem, czy przewidziałeś możliwość kupowania fotobooka w prezencie dla kogoś innego. Przyznam, że nawet tego nie sprawdziłem i założyłem, że na koncie takiej opcji nie ma. Dlatego nie mam konta, tylko wpisuję dane osoby, dla której chcę kupić fotobooka i wtedy osoba ta dostaje stosownego maila. Fajna niespodzianka 🙂
    Zatem założę konto, jeżeli pojawi się tam taka funkcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *