Jak fotografować gwiezdne smugi ebook

Fotobook: Jak fotografować… Gwiezdne smugi

„Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy”, powiedział kiedyś Oskar Wilde. Dla tych, którzy szczególnie lubią patrzeć w gwiazdy, mamy nasz drugi fotobook – poświęcony właśnie fotografowaniu gwiazd, a konkretnie realizacji wizji, w której gwiazdy jak szalone pędzą po niebie, tworząc kolorowe, koliste smugi.

Gwiazdy_okladka900

Fotobook – a właściwie mini Fotobook – dostępny już jest w naszym sklepiku. Jest krótki, bo liczy 37 stron, ale – mam nadzieję – wyczerpuje temat. Obejmuje go urodzinowa promocja – przy zakupach do 5 października można użyć kuponu 4lataEiP.

Poniżej film o szalonych gwiazdach nad Tafraoute – jak uzyskać taki efekt, także piszemy w fotobooku „Jak fotografować… Gwiezdne smugi”. My znikamy na Krecie, robiąc rozpoznanie bojem przed fotowyprawą, która zaczyna się w najbliższy poniedziałek. W hotelach ma być wi-fi, więc zapraszamy na relację na żywo. I zapraszamy też do fotografowania nocnego nieba. Jeśli pogoda nie wytnie nam numeru (podczas pierwszej fotowyprawy do Maroka wycięła i ku zdumieniu Berberów mieliśmy pochmurną noc na Saharze), to będziemy na południowym wybrzeżu Krety łapać kręcące się gwiazdy.