Zaginiona fotowyprawa i niespodziewana okazja

Peru

Oczekujecie pewnie dalszego ciągu relacji z Peru, a tu już trzeci dzień posucha? Spieszę wyjaśnić, że posucha jest dlatego, że fotowyprawa utknęła w dżungli, a tam wynalazki w rodzaju internetu jeszcze nie dotarły. Zdjęć nie dało się więc przesłać. Korzystając z okazji, zaprezentuję więc dwa obrazki z poprzednich etapów fotowyprawy oraz jedno ogłoszenie.

Ogłoszenie brzmi: zwolniło się właśnie miejsce na Świętojańskie Świętokrzyskie, które odbędzie się już w przyszły weekend w Śniadce, niedaleko Starachowic. Teraz mamy więc dwa wolne miejsca – idealne dla jakiejś pary, która do tej pory nie mogła się zdecydować. Albo dla połowy pary 😉 Dla dodatkowej zachęty dodam, że oprócz tego co już ogłoszone w zajawce, w ramach warsztatów załapiemy się na zlot starych Starów, oczywiście w Starachowicach, bo gdzieżby indziej. A w Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach będą się z naszym udziałem działy rzeczy, których tam jeszcze nie widziano… Zapraszam!

Górne zdjęcie przedstawia miłe peruwiańskie zwierzątka, czekające na wyjście fotowyprawowiczów z dżungli, a dolne – tarasy uprawne w Andach. Dla uzmysłowienia skali: po prawej stronie trochę poniżej połowy kadru znajdują się trzy zielone pola obok siebie. Na prawym z nich, tuż poniżej krzaków obramowujących je od góry, stoi krowa (pozioma ciemna kreseczka), a na prawo od krowy – pasterz (pionowa ciemna kreseczka). Czujecie tę przestrzeń?

Tarasy uprawne w Andach, Peru

Powrót z dżungli
Machu Picchu o poranku i nieco retrospekcji

6 komentarzy

 1. Piękne te uprawy! Kiedy patrzę się na to zdjęcie to czuje się jak bym tam był na szczycie tych górek – szczególnie kiedy u nas w Polsce wiatr urywa głowę 😀
  Info o wolnym miejscu dałem na fb może ktoś się zgłosi, ja żałuję ze mam nawał pracy i nie mogę się wyrwać…

 2. Ewa

  No cóż, praca tak miewa 🙁 Dzięki za udostępnienie.
  Czy jeśli u nas we Wrocku w tej chwili wcale nie wieje, to znaczy że jesteśmy w oku cyklonu?

 3. Nie jest to wykluczone 🙂 Teraz już troszkę spokojniej więc pewnie wiatr zbiera siły na jutro!

 4. wzrokowiec

  Oba zdjęcia fantastycznie pokazują przestrzeń!

 5. jerry

  A beda jeszcze zdjecia z dżungli ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *