Praga wieczorową porą, Most Karola

A jednak Praga! I nie tylko…

Poprzednia fotowyprawa przed chwilą wróciła z Namibii, a już mamy dla Was dobrą wiadomość: jedziemy do Pragi! Czechy zezwoliły na turystykę przyjazdową z kilku zaledwie krajów, a Polska znalazła się na tej krótkiej liście. Tak więc w dniach 18-20 czerwca, czyli już za tydzień i dzień, rozpoczynamy nasze doroczne praskie święto fotografii miejskiej! W trakcie przesuwania warsztatów z zimy na lato zwolniło nam się kilka miejsc, więc jeśli ktoś jest chętny, a nie ma jeszcze planów na następny weekend, to zapraszamy.

Praga wieczorową porą, Most Karola

Tutaj jest oferta Labiryntów Pragi i formularz zgłoszeniowy.

Ale nie tylko do Pragi można pojechać. Europa się otwiera, więc nasze pozostałe wyjazdy też będą się odbywać. Jest jednak pewien warunek: żeby swobodnie jeździć, trzeba być zaszczepionym i pobrać sobie ze swojego portalu pacjenta europejskie zaświadczenie o szczepieniu. Osoby niezaszczepione muszą przed wyjazdem zrobić test, po czym również pobrać sobie zaświadczenie z tegoż portalu.

Jak pobrać? Trzeba wejść na https://pacjent.gov.pl/ , zalogować się, po czym przewinąć stronę nieco w dół i znaleźć pozycję Certyfikaty: Unijny Certyfikat Covid. Po kliknięciu Zobacz  pojawi się do wyboru: certyfikat szczepienia, testu albo ozdrowienia. Wybierz dobrze 🙂

A potem już świat stoi otworem! Nasza grupa już na takich certyfikatach wróciła z Namibii bez konieczności testowania się, więc możemy potwierdzić że działają.

Praga wieczorową porą