Garażowa wyprzedaż: kalibrator X-Rite i1 Display 2

Kalibrator
Tym razem w dobre ręce idzie kalibrator i1 Display 2 firmy X-Rite. Jest to oferta zdecydowanie nie dla każdego 🙂 Jak ktoś ma monitor szerokogamutowy czy LCD z podświetleniem LED, to proszę ten wpis czytać wyłącznie towarzysko. To jest kalibrator, który da sobie radę z monitorami kineskopowymi oraz LCD z tradycyjnym podświetleniem CFL. Umożliwia również pomiar światła zastanego w celu dopasowania do niego ustawień monitora.

Kalibrator mało używany, w pełni sprawny, bez uszkodzeń ani widocznych śladów używania. W zestawie wszystko, co fabryka dała, w tym oryginalna płyta z oprogramowaniem (aczkolwiek wskazane jest aktualizacja oprogramowania ze strony producenta).

Tradycyjnie aukcja od złotówki bez ceny minimalnej – licytujemy i kupujemy tutaj.

Niech Wam kolory wiernymi będą. Przynajmniej na monitorze, bo na zdjęciach mają być ładne, a nie wierne. Ale żeby na zdjęciach było ładnie, na monitorze muszą być wierne.

 

Zapraszamy w góry Gruzji
Album – niespodzianka

7 komentarzy

  1. A do eizo L768 się nadaje?

  2. To będę się czaił. Nie mam teraz za dużo kasy, zobaczymy do ilu dojdzie 😉

  3. Sewo

    Mnie fascynują te przyssawki od spodu, czy jak to działa to wibruje?

    • Ewa

      Nie, nic nie wibruje 🙂 Przyssawki są reliktem przeszłości: służyły do przyssania ustrojstwa na szybie analogowego monitora. LCD nie mają szyb, więc się kalibratora nie dociska, tylko wiesza na kablu na monitorze, tak żeby dotykał ekranu. Do masażu się nie nadaje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *