Fotowyprawa na Księżyc

Islandia, pola księżycowe

Już w grudniu ruszamy na najdalszą z naszych fotowypraw – będziemy z bliska fotografować satelitę Ziemi. Sławek już ruszył na rekonesans, więc nie spodziewajcie się na jego blogu nowych wpisów. Katula wypatrywała ostatnio najlepszych miejsc na wschody słońca. Wszystko gotowe, można się zapisywać.

Cena tej fotowyprawy nie jest, niestety, niska, ale 260 tysięcy złotych za zupełnie niepowtarzalny wyjazd to nie jest kwota wygórowana. Można wziąć kredyt i nie przejmować się spłacaniem, bo ze względu na ograniczenia techniczne przelot odbędzie się tylko w jedną stronę. Sugerujemy jednak nie tłumaczyć zbyt dokładnie w banku, na co bierze się ten kredyt…

Uczestników fotowyprawy już wprawdzie nie zobaczymy, ale dzięki łączu radiowemu zobaczymy ich zdjęcia. Będzie też można prosto z Księżyca wrzucać wpisy na Fejsa, a to w końcu najważniejsze. Zapraszamy, miejsca jeszcze są, w odróżnieniu od Czarownego Świętokrzyskiego V, gdzie miejsca są tylko na liście rezerwowej.

PS. Ponieważ mamy pierwszy kwietnia i powinna się pojawić także jakaś informacja nie do końca prawdziwa, zapraszam więc do lektury poradnika, jak przerobić lustrzankę Canona na ósmy cud świata – w sekcji Nasz sprzęt i oprogramowanie.

PPS. Fotowyprawa na Księżyc była oczywiście żartem primaaprilisowym, natomiast wcale nie jest żartem, że w okolicy przełomu listopada i grudnia zaprosimy na fotografowanie pejzaży całkiem nie z tej ziemi. 🙂 A z tegorocznych fotograficznych pierwszokwietniowych wkrętów najbardziej mi się podobał ten.

Czym się różni samochód od fotografii
7 bzdur o logo na zdjęciu

10 komentarzy

 1. strzelec

  Domniemywam, że załączone zdjęcie, reklamujące fotowyprawę, jest z Księżyca. Taki księżycowy krajobraz… A więc dedukuję z podpisu, że Ewa i Piotr już tam byli!!! Na pewno spotkaliście niejakiego Twardowskiego… Podobno jest zapalonym fotoamatorem wyżywającym się w street photo. Chciałbym więc zapytać, jak w Waszej ocenie wychodzą mu te zdjęcia? 😉

  • wzrokowiec

   Nie widziałeś najnowszego numeru National Lunografic?
   Twardowski dostał główną nagrodę za swoje zdjęcia w kategorii Street i Krajobraz Miejski!

 2. Eee, pomyłkowo daliście zdjęcie z Marsa i popsuliście całą niespodziankę na przyszły rok 😉

 3. zapomniałeś Piotrze, że szukam też miejsca na podziwianie wschodu Ziemi … 😉

 4. Sewo

  Blue moon,
  you saw me standing alone
  Without a dream in my heart,
  without a love of my own – jadę!
  Czeka tam nie tylko Twardowski, ale i Billie Holiday.

 5. Adam

  Jak się bawić to się bawić! Jadę! Kto przyjmuje zapisy?

 6. kashpir

  Czy jest przewidziana forma kuponu podarunkowego? Tak, żeby komuś zrobić prezent?

 7. ZBIGNIEW GRĘDA

  Nie mogę, wysłałem tam już Teściową i pewnie będzie awantura o bilet powrotny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *