złota godzina w Wenecji, rozmazańce, techniki intencjonalnego poruszenia aparatu

Fotowyprawy z Fotezją

Jedziemy z naszym biurem podróży!

I znowu zrobiliśmy coś, co jeszcze niedawno uważaliśmy za niemożliwe. Tym razem uruchomiliśmy własne biuro podróży. Fotezja Wyprawy ma wszelkie uprawnienia, ubezpieczenia, rejestracje i wpisy wymagane przepisami dla organizatorów turystyki. Możemy robić w stu procentach własne fotowyprawy – i właśnie je robimy! A na początek zapraszamy na Weneckie Marzenie 2020 – pięciodniową fotowyprawę na słynny karnawał.

złota godzina w Wenecji

Dlaczego Fotezja Wyprawy?

Chcemy robić lepsze fotowyprawy – ciekawsze, autorskie, bardziej komfortowe. Z komfortem jest jak z pieniędzmi – może i szczęścia nie daje, ale jego brak się odczuwa. Chcemy, abyście odpoczywali po intensywnym plenerze, a nie po nocnym przejeździe. Chcemy mieć swobodę układania programu fotowyprawy tak, aby bardziej uwzględniał najładniejsze miejsca, a mniej – cenę hoteli. Chcemy przygotowywać fotowyprawy, które będą Wam dawały więcej pozytywnych doznań, więcej fotograficznych doświadczeń i więcej radości z poznawania świata. W końcu po to przez ostatnie miesiące walczyliśmy z urzędową papierologią, żeby teraz było lepiej.

Fotezja fotowyprawy logo

Z biurem podróży Horyzonty się rozstajemy

Co zaś do ogłoszonych wspólnie z Horyzontami fotowypraw, to złożyliśmy Horyzontom ofertę prowadzenia wszystkich już znajdujących się w ofercie wyjazdów na dotychczasowych zasadach. Oferta została przyjęta w odniesieniu do „Światła Toskanii” (21-29 września 2019) oraz „Słoweńskiej jesieni” (6-12 października 2019). Fotowyprawa do Bawarii zostanie pozbawiona części warsztatowej oraz wsparcia fotograficznego i przekształcona w fotoekspedycję, prowadzoną przez Sławka Adamczaka. Fotowyprawa do Etiopii decyzją Horyzontów będzie przygotowywana bez naszego udziału. W kwestii prowadzenia przez nas zimowej fotowyprawy na Islandię oraz fotowyprawy do Namibii 2020 czekamy na decyzję Horyzontów.

Na razie zapraszamy do karnawałowego serca Wenecji, ale następne fotograficzne imprezy już wkrótce! Zaglądajcie do nas, a najlepiej też zapiszcie się na nasze powiadomienia.

Autorem logotypu Fotezja Wyprawy jest Maciek Lasota. Prawda, że fajne mamy logo? 🙂