złota godzina w Wenecji

Weneckie marzenie – fotowyprawa karnawałowa 2020

Zapraszamy na pierwszą fotowyprawę zrealizowaną od A do Z przez biuro podróży Fotezja – nasze własne biuro podróży, które założyliśmy aby organizować jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne fotowyprawy! Na początek zapraszamy do Wenecji – na słynny karnawał, ale też fotografowanie zaułków i kanałów niezwykłego miasta z jeszcze bardziej niezwykłą historią.

BRAK WOLNYCH MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Wenecja o zmierzchu, aktualizacja CC

W sercu Wenecji

Nocujemy w samym centrum Wenecji, w nastrojowym hotelu Arlecchino, nad jednym z kanałów. Dzięki temu na wschody i zachody słońca będziemy chodzić spacerem i nie będziemy uzależnieni od rozkładu jazdy tramwajów wodnych. To będzie świetna okazja, żeby zobaczyć Wenecję bez ludzi – o poranku, zanim jeszcze dotrą tam grupy wycieczkowe, a także po zmroku, gdy miasto się wyludnia. Jest szansa na mgłę, która zimą trafia się często – jeśli będziemy mieli to szczęście, to nastrojowe fotografie będą się same robiły! 😉

Jaki aparat fotograficzny kupić, Maski weneckie

Na karnawał!

A w środku dnia będziemy fotografować ludzi! Oczywiście nie wszystkich, tylko tych najciekawiej przebranych, w maskach i strojach z epoki świetności miasta. W końcu to słynny karnawał w Wenecji – tradycja sięgająca XII wieku! Pod koniec XVIII wieku karnawał wprawdzie został zakazany, a noszenie masek było karane, ale to już tylko historia. Uczestnicy naszej fotowyprawy z pewnością szybko dojdą do wprawy w rozróżnianiu między maską typu bauta, colombina, medico della peste czy też volto.

Wybierzemy się też na znaną z kolorowych domów wyspę Burano, a także znaną z warsztatów tworzących kolorowe szkło wyspę Murano.

złota godzina w Wenecji

Termin fotowyprawy Weneckie Marzenie 2020

Fotowyprawa odbędzie się w dniach 21-25 lutego 2020. Rozpoczynamy wylotem z Warszawy w piątek 21 lutego 2020, a kończymy pięć dni później lądowaniem w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby wyruszyć z innego miejsca, to chętnie pomożemy w znalezieniu połączenia lotniczego do Wenecji i zakupie biletu.

Jaki aparat fotograficzny kupić, Wenecja fotowyprawa

BRAK WOLNYCH MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Zgłoszenie na fotowyprawę Weneckie Marzenie 2020 i więcej informacji

Więcej informacji o Weneckim Marzeniu 2020 oraz możliwość zgłoszenia chęci udziału w tej fotowyprawie znajdziecie na stronie biura podróży Fotezja:

Fotezja fotowyprawy logo

https://www.fotezja.pl/fotowyprawy/weneckie-marzenie-fotowyprawa-karnawalowa/

 

Maska wenecka

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotowypraw:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotowyprawy-najczesciej-zadawane-pytania-faq/

a także przeczytania fotograficznego BHP:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotograficzne-bhp/

 

Jeśli ktoś ma pytania lub wątpliwości dotyczące fotowyprawy, to chętnie odpowiemy:

 

Dziękujemy! Niech Ci światełko zawsze świeci z właściwej strony! :)

Ewa i Piotr