Warsztaty fotograficzne Praga, detal architektoniczny

Warsztaty fotograficzne Praga VIII: Z góry na dół

Na ósmej już edycji warsztatów fotograficznych w Złotej Pradze będziemy wędrować nie tylko w poziomie, ale i w pionie… Zaczniemy już w piątek od szukania kadrów na stacjach metra, którym pojedziemy na Waltrovkę (by zobaczyć inną twarz Pragi) i z powrotem do centrum. Zatańczymy z domem, przywitamy się z Wełtawą i sprawdzimy, jak wygląda Narodowe Dziwadło (Narodni Divadlo, czyli… Teatr). W sobotni poranek, zgodnie z warsztatową tradycją, przywitamy wschód słońca ze szczytu jednej z wież z widokiem na most Karola. Później zaś zejdziemy do podziemi i będziemy fotografować od środka Starą Cistirnę (która wcale nie jest cysterną). Ponadto zobaczymy nieznane (nam dotąd) dzieła Cernego, obiektywami zajrzymy w świat polityki podczas sesji w ratuszu oraz polskiej ambasadzie, poćwiczymy nocne ujęcia Złotego Miasta. Nie zabraknie też praskich klasyków: fotospaceru po Malej Stranie i Strahovie, zachodu słońca nad Wełtawą, uliczek Hradczan. Oba wieczory wypełnią nam spotkania i dyskusje o fotografii, być może będzie też chwila czasu na sen.

Warsztaty fotograficzne Praga

Spędzimy weekend fotografując architektoniczne perełki starannie wybrane wspólnie z Włodkiem „Sewo” Krajewskim. Czego się spodziewać, można podejrzeć w galerii ze zdjęciami z poprzednich praskich warsztatów:

https://www.ewaipiotr.pl/portfolio-4/praga/

 

warsztaty fotograficzne Praga

 

Termin warsztatów fotograficznych Praga z góry na dół: 9-11 marca 2018

Tradycyjnie warsztaty rozpoczynają się w piątek po południu, a kończą niedzielnym obiadem. Spotykamy się w piątek 9 marca o godzinie 14, a rozstajemy w niedzielę, 11 marca 2018, po obiedzie, do którego siądziemy o godzinie 13.

Koszt udziału w warsztatach fotograficznych:

Dla uczestników naszych poprzednich warsztatów fotograficznych i fotowypraw koszt udziału wynosi 1130 zł.

Koszt udziału dla nowych uczestników to 1230 zł.

Trifot Davida Cernego, Praga

 

Nocleg, wyżywienie i inne drobiazgi

Mieszkać będziemy ponownie w hotelu Golf: http://www.hotel-golf.cz/pl/. Tam też będziemy spotykać się na wieczorne dyskusje o zdjęciach.

W cenie warsztatów fotograficznych jest wyżywienie, czyli dwa śniadania, trzy obiady i sobotnia przekąska. W cenie są też wszystkie opłaty wstępu oraz transport lokalny transportem publicznym w trakcie trwania fotowarsztatów, natomiast do Pragi należy się dostać na własną rękę.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące warsztatów i odpowiedzi na nie można przeczytać tutaj:
https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/warsztaty-faq/

Z regulaminem warsztatów można zapoznać się tutaj: https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/warsztaty-regulamin/

zapraszamy serdecznie
Ewa i Piotr

Zgłoszenie udziału lub pytanie dotyczące warsztatów: