FOTOWYPRAWA NAMIBIA 2019 – W PRZYGOTOWANIU

Pod koniec maja 2019 ruszamy do Afryki – fotowyprawa Namibia to nasza najdalsza podróż na południe. Jedziemy fotografować monumentalne wydmy o wschodzie słońca, słynny martwy las (Deadvlei) i zasypane przez pustynię miasteczko duchów w Kolmanskop. Będzie oczywiście kilkudniowe safarii w parku narodowych Etosha, gdzie liczymy na piękne portret słoni, żyraf, gepardów i antylop. Gepardy będziemy też fotografować na farmie gepardów, a plenerów fotograficznych z udziałem afrykańskiej fauny czeka nas więcej. Co więcej? Oczywiście Wybrzeże Szkieletów, jezioro flamingów koło Walvis Bay, sesje portretowe w wioskach Himba, noc i poranek przy łukach skalnych Spitzkoppe, wieczorny plener przy drzewach kołczanowych i fotograficzne zabawy na Devil’s Playground. I z pewnością więcej atrakcji, bo Namiba jest fotograficznym rajem, a fotowyprawy są po to, żeby go zakosztować.

Czeka nas 19 dni fotograficznej przygody – zapraszamy!

fotowyprawa Namibia - fot. Xenia Ivanoff-Erb

fot. Xenia Ivanoff-Erb, na licencji Creative Commons

 

FOTOWYPRAWA NAMIBIA 2019 – W PRZYGOTOWANIU

 

Jeśli chcesz priorytetowo otrzymać informację o tej i innych fotowyprawach, zapraszamy do zapisywania się na listę mailingową!

* wymagane polaAdresów mailowych nie sprzedajemy, nie udostępniamy i nie wykorzystujemy do rozsyłania informacji od podmiotów trzecich.