Fotowyprawa Gruzja

BRAK WOLNYCH MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Wracamy do Sakartwelo! Prawie dwa tygodnie września spędzimy w kraju, który my nazywamy Gruzją, anglosaska część świata – Georgią, a sami jego mieszkańcy nie lubią żadnej z tych nazw i swoją ojczyznę nazywają Sakartwelo. Jak zwał, tak zwał, kraj jest piękny i – niezależnie od różnic językowych – wart odwiedzenia po raz kolejny. Fotowyprawa Gruzja i Armenia 2018 czeka!

Wieczór nad Uszguli, warsztaty fotograficzne Gruzja

W Gruzji byliśmy już w 2013 i 2015 roku i teraz będzie to samo, tylko więcej, bo zajrzymy na kilka dni do Armenii. Będzie więc więcej Kaukazu i spektakularnych górskich widoków. Czekają nas sesje w klasztorach, poranki i zachody słońca wśród gór, noce wśród słynnych kamiennych wież Swanetii, a także wąwozy, jeziora, spektakularne skały. Jeden z wieczorów spędzimy przy „armeńskim Stonehenge”. Pozować nam będą najpiękniejsze szczyty Kaukazu: Uszba, Ararat, Szchara. Zdążymy też zajrzeć do Tbilisi, gdzie miłośników architektury czeka wizualna uczta. Uczty kulinarne też będą, nie tylko w Tbilisi. 🙂

Gruzja to przyjazny kraj, a dla Polaków – bardzo przyjazny. Jesteśmy jedyną nacją, która do Gruzji wjeżdża bez paszportu – wystarczy dowód osobisty.

 

Termin fotowyprawy: 6-16 września 2018

Fotowyprawa Gruzja i Armenia potrwa 11 dni – od 6 września (czwartek) do 16 września (niedziela) 2018 roku.

 

Koszt udziału w fotowyprawie do Gruzji i Armenii 2018

Cena uczestnictwa w fotowyprawie na Kaukaz wynosi 5850 zł dla uczestników naszych poprzednich warsztatów fotograficznych i fotowypraw, a 5950 zł dla pozostałych osób.

Cena obejmuje: przeloty samolotem na trasie Warszawa-Tbilisi i Tbilisi-Warszawa, transport po Gruzji i Armenii wynajętym autobusem oraz samochodami 4×4, noclegi w hotelach i pensjonatach w pokojach 2- i 3-osobowych, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz wsparcie i pomoc fotograficzną ze strony Ewy Prus i Piotra Dębka.

Cena nie zawiera: wyżywienia poza śniadaniami i obiadokolacjami, biletów wstępu do odwiedzanych obiektów oraz wydatków osobistych.

Tbilisi, Gruzja, katedra Cminda Sameba, fotowyprawa

Zgłoszenie udziału w fotowyprawie

Tradycyjnie zgłoszenia należy dokonać na stronie Klubu Podróży Horyzonty, który jest organizatorem fotowyprawy. Tam także należy podpisać umowę i dokonać płatności. Zgłaszamy udział pod tym adresem, klikając na czerwony przycisk „Zgłoszenie” po prawej stronie, a następnie wypełniając formularz:

http://www.horyzonty.pl/oferta/fotowyprawy/wycieczka_fotograficzna_armenia_gruzja

Horyzonty

Partnerem fotowypraw i organizatorem z uprawnieniami biura podróży są Horyzonty.pl

BRAK WOLNYCH MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotowypraw:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotowyprawy-najczesciej-zadawane-pytania-faq/

a także przeczytania fotograficznego BHP:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotograficzne-bhp/

Nasze fotografie z poprzednich fotowypraw do Gruzji można obejrzeć w naszej galerii:

https://www.ewaipiotr.pl/portfolio-4/gruzja/

Fotografując Uszguli, Gruzja warsztaty fotograficzne

 

Jeśli ktoś ma pytania lub wątpliwości dotyczące fotowyprawy, to chętnie odpowiemy:

Cminda Sameba, Tbilisi, Gruzja warsztaty fotograficzne