Słowenia, Alpy, fotowyprawa do Słowenii, kapliczka

Słoweńskie winnice, mozaiki pól ze szczytami Alp w tle, jezioro Bled ze słynnym kościołem na wyspie, ukryte wodospady i górskie strumienie w wąwozach, a także urocze miasteczka na wybrzeżu Adriatyku będą głównym, choć nie jedynymi atrakcjami fotowyprawy do kraju, gdzie nas dotąd nie było. Fotowyprawa do Słowenii to nasza propozycja na fotograficzny początek października 2019!

Wzgórze, kapliczka, winnica, warsztaty fotograficzne Słowenia

Kraina winem płynąca

Słowenia to kraina wina, nie zabraknie więc zarówno plenerów wśród winnic, jak i sesji w piwnicach winiarni. Będzie też okazja do degustacji lokalnych win. A po degustacji zdjęcia robimy wyłącznie ze statywów! 😉

Jezioro Bled, kapliczka na wyspie, fotowyprawa do Słowenii

Kapliczki na wzgórzach i miasteczka nad Adriatykiem

Wśród porannych i wieczornych plenerów nie zabraknie znaku firmowego Słowenii, jakim są samotne kapliczki i małe kościoły na wzgórzach. Wśród sesji “kościelno-pejzażowych” nie zabraknie oczywiście słynnego kościoła na wyspie na jeziorze Bled – bez wątpienia najbardziej popularnej fotograficznej scenerii Słowacji. Będziemy nad jeziorem Bled niejeden raz, aby maksymalnie wykorzystać fotograficzny potencjał tej scenerii.

Zajrzymy też na wybrzeże Adriatyku, do uroczego miasteczka Piran – na zdjęcia, a także na kolację z owoców morza. Czeka nas również sesja przy Księżycowej Zatoce.

Górskie jeziorko, wodospad, fotowyprawa na Słowenię

Wodospady i górskie strumienie Słowenii

Podczas fotowyprawy do Słowenii czeka nas też kilka sesji wśród uroczych wodospadów i górskich strumieni. Najładniejsze z nich wypatrzył Piotr Skrzypiec, który mieszka i fotografuje w Słowenii, a podczas fotowyprawy będzie naszym przewodnikiem.

Wody zresztą podczas tej fotowyprawy będzie sporo, bo będziemy fotografować także nad Jeziorem Bohinjskim i wyskoczymy do Włoch na sesję nad Lago di Fusine.

Wzgórza o wschodzie, smugi światła, mgła, fotowyprawa do Słowenii

Fotowyprawa do Słowenii – termin

Do Słowenii zapraszamy na złotą słoweńską jesień. Fotowyprawa odbędzie się w terminie 5-11 października 2019.

Autorem wszystkich zdjęć jest Piotr Skrzypiec (https://www.piotrskrzypiec.com/), który będzie naszym przewodnikiem podczas fotowyprawy do Słowenii.

Jezioro Bled, kościół na jeziorze, fotowyprawa do Słowenii

Fotowyprawa do Słowenii – dowiedz się pierwszy!

Fotowyprawa jest przygotowywana i wkrótce zostanie ogłoszona. Jeśli chcesz priorytetowo otrzymać informację o tej i innych fotowyprawach, zapraszamy do zapisywania się na listę mailingową POD TYM LINKIEM!

Adresów mailowych nie sprzedajemy, nie udostępniamy i nie wykorzystujemy do rozsyłania informacji od podmiotów trzecich.

Więcej o fotowyprawach

Informacje o najbliższych fotowyprawach oraz warsztatach fotograficznych:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotowypraw:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotowyprawy-najczesciej-zadawane-pytania-faq/

a także przeczytania fotograficznego BHP:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotograficzne-bhp/