Zachód słońca w Angkor Wat _fot. S.Adamczak,okfoto.pl

Zapraszamy na 12 dni intensywnego fotografowania Laosu, słynnych kompleksów świątynnych Angkor Wat w Kambodży, a także sesje w Bangkoku!

W programie m.in.: świątynia Angkor Wat o wschodzie słońca, mniej znane ale nie mniej piękne świątynie w dżungli: Roluos, Ta Prohm i Bajon, żywioł uliczny starego Bangkoku i ultranowoczesna architektura, pływająca wioska i pływający targ, fantastycznie ukształtowane skalne masywy w okolicach Vang Vieng, Luang Prabang – perła Laosu, z kolonialną architekturą i wspaniałymi świątyniami, na wysokim brzegu Mekongu.

Vang Vieng_zachód słońca nad górami

Termin: od 6 do 17 października 2018

To wyjazd fotograficzny w formule fotoekspedycji, a nie fotowyprawy. Fotoekspedycja to same plenery – bez warsztatów, dyskusji o zdjęciach i wsparcia fotograficznego. Tę fotoekspedycję prowadzi Sławek Adamczak, a nas (Ewy i Piotra) tam nie ma, bo w tym czasie prowadzimy fotowyprawę na Santorini.

Fotoekspedycja to trzy dni eksplorowania słynnego kompleksu świątyń Angkor Wat, sesja w wiosce na wodzie, spotkanie z procesją mnichów buddyjskich w Luang Prabang, fotografowanie gór Vang Vieng, a także spacery po Vientiane (stolicy Laosu) i Bangkoku.

Luang Prabang_procesja mnichów

Cena udziału w fotoekspedycji: 6640 PLN + 480 USD, a dla uczestników poprzednich fotowypraw oraz prenumeratorów Foto Plus/Digital Foto Video: 6490 PLN + 680 USD

Cena obejmuje: transport (przeloty Warszawa-Bangkok-Warszawa, Siem Reap-Luang Prabang, komunikacja publiczna w Bangkoku (metro, tramwaje wodne), prywatne busy w Kambodży i Laosie, łodzie w pływających wioskach, pociąg sypialny w Tajlandii), zakwaterowanie (noclegi w hotelach w pokojach 2-osobowych, dopłata do pokoju 1-osobowego: 250 USD), opiekę polskiego pilota i lokalnych przewodników w wybranych miejscach, ubezpieczenie: KL, NW, BP, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 13 PLN, podatek VAT.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu: ok. 100 USD, wyżywienia: ok. 240 USD, wiz: kambodżańskiej: ok. 35 USD, laotańskiej: ok 30 USD, wydatków natury osobistej.

Zgłoszenie udziału w fotoekspedycji jak zwykle w Horyzontach:

Klub Podróży Horyzonty

http://www.horyzonty.pl/oferta/fotowyprawy/wycieczka-fotograficzna-kambodza-laos-tajlandia

Angkor Wat

Wszystkie zdjęcia autorstwa Sławka Adamczaka.