BRAK MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

fotowyprawa Bawaria

Na fotografowanie zamków jak z bajek Disneya (a właściwie to naprawdę z bajek Disneya), alpejskich szczytów, jezior i wodospadów w górskich dolinach zapraszamy w październiku.

zamek Neuschwanstein, Bawaria

Neuschwanstein – tylko ten zamek wygląda tak, jak w wyobrażeniach dzieci powinny wyglądać zamki. Pod tą architektoniczną fantazją czeka nas niejedna sesja, a to niejedyny bajkowy zamek, bo fotografować będziemy także mniej znany, ale równie efektowny Hohenschwangau. Przepłyniemy jezioro, aby dostać się do niedostępnej wioski Sankt Bartholomä. Wjedziemy pod imponujący szczyt Alpspitze i zagłębimy się w fiord, mając nad głową potężną skalną ścianę Watzmann Ostwand. Czeka nas także sesja przy dziesiątkach kaskad wodospadu Wimbachklamm, gdzie strumienie wody ściekają po pokrytych mchem skalnych ścianach. Atrakcji będzie więcej, należy przygotować się na bardzo intensywny tydzień.

Jak było na pierwszej bawarskiej fotowyprawie, w październiku 2016, można zobaczyć w naszym portfolio:

www.ewaipiotr.pl/portfolio-4/bawaria/

Liczymy oczywiście na złotą alpejską jesień i feerię barw kolorowych liści na tle zaśnieżonych szczytów i błękitnego nieba, ale będziemy sobie radzić z każdą pogodą.

W bawarskich górach

Termin fotowyprawy
Fotowyprawa Baśniowa Bawaria II potrwa 7 dni: od 22 do 28 października 2017.

Koszt udziału w fotowyprawie
Cena udziału w fotowyprawie wynosi 3250 zł dla uczestników naszych wcześniejszych warsztatów i fotowypraw oraz prenumeratorów DFV, a 3350 zł dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje: przejazd autobusem z Krakowa i przejazdy na miejscu, 6 noclegów w pokojach dwuosobowych, 6 śniadań i 6 obiadokolacji, ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz wsparcie i pomoc fotograficzną ze strony Ewy Prus i Piotra Dębka.

Cena nie zawiera: biletów wstępu, opłat wjazdowych i opłat klimatycznych (ok. 70-100 EUR), wyżywienia poza ww., wydatków osobistych.

Maria Gern, Bawaria

BRAK MIEJSC, ZAPRASZAMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Zgłoszenie udziału w fotowyprawie

Tradycyjnie zgłoszenia należy dokonać na stronie Klubu Podróży Horyzonty, który jest organizatorem fotowyprawy. Tam także należy podpisać umowę i dokonać płatności. Zgłaszamy udział pod tym adresem, klikając na czerwony przycisk „Zgłoszenie” po prawej stronie, a następnie wypełniając formularz:

http://www.horyzonty.pl/oferta/fotowyprawy/wycieczka_fotograficzna_niemcy_bawaria

Horyzonty

Partnerem fotowypraw i organizatorem z uprawnieniami biura podróży są Horyzonty.pl

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotowypraw:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotowyprawy-najczesciej-zadawane-pytania-faq/

a także przeczytania fotograficznego BHP:

https://www.ewaipiotr.pl/warsztaty/fotograficzne-bhp/

Wimbachklamm, Bawaria

Jeśli ktoś ma pytania lub wątpliwości dotyczące fotowyprawy, to chętnie odpowiemy:

Zgłoszenia udziału lub pytania związane z fotowarsztatami lub fotowyprawami:

* Rubryki niezbędnie potrzebne

Powered by Fast Secure Contact Form