Zostaliśmy nagrodą

Toskania

Dość przypadkowo dowiedzieliśmy się, że wspólnie z Ewą zostaliśmy nagrodą w konkursie. Nagrodą jest miejsce w jednej z przyszłorocznych prowadzonych przez nas fotowypraw do Toskanii, a konkurs to Faces of Brewing, czyli konkurs na fotografię związaną z piwowarstwem. Udział w fotowyprawie do Toskanii to zresztą specjalna nagroda dla polskich uczestników konkursu, bo konkurs jest ogólnoeuropejski, a trzy główne nagrody to sprzęt fotograficzny wartości 1000, 500 oraz 250 euro. Zgłoszenia do konkursu (a więc i szansa na wygranie miejsca w fotowyprawie do Toskanii) są przyjmowane do 15 października, więc jeszcze można się załapać. Aparat w dłoń i szukać piwa! (Uwaga, ewentualna konsumpcja modela po zrobieniu zdjęcia, a nie przed!)

Informacje w języku angielskim o konkursie oraz możliwość zgłaszania zdjęć dostępna jest tutaj: www.facesofbrewing.eu a dla fejsbukowych dodatkowe informacje (w tym o fotowyprawie toskańskiej dla polskiego uczestnika konkursu) tutaj: https://www.facebook.com/faces.konkurs

Bycie nagrodą w konkursie bardzo nam się podoba, a powyżej – czego może się spodziewać jego zwycięzca.

PS. Nagrodę można też zrobić samemu sobie – na wiosenną Toskanię 2014 są ostatnie trzy miejsca, ponadto jest ostatnia szansa na udział w fotowyprawie do Maroka, a zwolniły się właśnie dwa miejsca na C.K. Fotowyprawę. Nie ma już za to wolnego miejsca na odloty ptaków w Dolinie Baryczy.

Wrocław i Bory Dolnośląskie
Czas na zrobienie zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *