Zapraszamy w góry Gruzji

IMG_1911_bpodpis
Z czym Wam się kojarzy Gruzja? Śnieg na szczytach Kaukazu, stuletni staruszkowie popijający gruzińskie wino, kościoły o egzotycznym wyglądzie, więcej Kaukazu, dobra kuchnia, kamienne wioski, piękno szczytów Kaukazu…

To bynajmniej nie wszystko. Gruzja to też piękne miasta, w których olśniewająca nowoczesność styka się z tradycyjną architekturą, twierdze i mosty, ogrody i cuda natury, no i oczywiście… górujący nad wszystkim Kaukaz.

Kto chce na własne oczy zobaczyć – i własnym aparatem zarejestrować – urodę kraju, w którym powietrze jest lekkie jak spojrzenie przebiegające po szczytach odległych gór, może to zrobić w czerwcu, w ramach fotowyprawy W górach Gruzji.

Jeszcze są na nią miejsca, czego nie można powiedzieć o obu fotowyprawach do Toskanii, więc radzimy się pospieszyć. Tak jak pozostałym, tej fotowyprawie również patronuje Digital Foto Video, a opiekę fotograficzną zapewniamy my. Przewodnikiem będzie Sławek Adamczak, którego zdjęcie widnieje u góry tego wpisu. Można będzie go wypytywać, z którego miejsca je zrobił.

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie Horyzonty.pl – zapraszamy.

Android to nie rozwiązanie
Garażowa wyprzedaż: kalibrator X-Rite i1 Display 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *