Dwa warsztaty, jedno miejsce

Petra, amfiteatr

Na panelu po prawej pojawiły się dwa ogłoszenia o warsztatach, na które mamy jednak tylko jedno wolne miejsce. Na organizowane wspólne z Markiem Kosińskim Łowy nad Biebrzą” miejsc już nie ma (ale proszę się nie zniechęcać – zapraszamy na listę rezerwową, różne rzeczy się zdarzają, nawet najbardziej pełna lista może nagle dostać wakatów).

Jest natomiast jedno, ostatnie wolne miejsce na warsztaty z edycji zdjęć „Od RAW-a do pięknej fotografii II”, które odbędą się w Warszawie w następny weekend. W trakcie trwających od 5 od 7 grudnia zajęć Ewa pokaże, jak od surowego pliku z aparatu przejść do finalnej fotografii.

Historia tych warsztatów jest nietypowa – to nie my je wymyśliliśmy. „Noc w Wieliczce” miała być naszym ostatnim tegorocznym wyjazdem, ale w Jordanii kilka fotowyprawowiczek zażądało warsztatów z edycji, uzgodniło termin, znalazło salę… i nie mogliśmy dyskutować z vox populi. 🙂 W 10-osobowej grupie jest jeszcze jedno wolne miejsce – jeśli ktoś chce nauczyć się obróbki zdjęć, to zapraszamy!

W najbliższym czasie pojawi się u nas jeszcze kilka nowych edycji warsztatów i fotowypraw. Na niektóre z nich będą wolne miejsca, na inne… niekoniecznie. Proszę pozostać na nasłuchu! 🙂

Powyżej zdjęcie z fotowyprawy do Jordanii, anonsujące premierę tej galerii. Tutaj jednak miejsc jest dużo – zapraszamy do oglądania!

Fotogeniczność listopada
Gdy szarość ma wiele kolorów

12 komentarzy

 1. niko

  Z ubiegłorocznych warsztatów “obróbkowych” miały być płyty utrwalające wiedzę, są jakieś wieści w tej sprawie?

  • Ewa

   Po paru próbach złożenia z tego filmu… chyba będzie szybciej i składniej, jak nagram instrukcje od nowa. I nie będzie to trwało rok.
   Film nagrywany w trakcie warsztatów jest pełen pauz, dygresji, powtórzeń, dziur (bo nie zawsze program w tle działał płynnie, okazuje się) i trudno z niego zrobić sensowną całość. Cóż, nie miałam wcześniej tej świadomości.

 2. Bogna

  Tylko kiedy wreszcie nauczycie mnie robić takie fajne zdjęcia, jak Wasze…piękna galeria:)

 3. Sewo

  … kilka fotowyprawowiczek…
  To są babskie warsztaty? Bo nie wiem, czym mam zostać tak jak jestem, czy się zacząć przekształcać?

 4. Andrzej2

  Warsztaty wybitnie koedukacyjne. Żadna płeć nie będzie majoryzowana przez drugą 😉

 5. Zbigniew

  Chyba skończył się monopol chłopów. Na jesiennej Toskanii Pań było 15, a nas tylko 5. Atmosfera była dobra i nie widziałem rywalizacji między nami.

 6. Sewo

  A była między Nimi? One bywają czasami dość ambitne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *