Dwa warsztaty i inne drobiazgi

Wrocław, Rynek
Jak można zauważyć, zwłaszcza patrząc na prawy górny róg bloga, mamy ogłoszone dwa nowe warsztaty. Oprócz Pragi w marcu, zapraszamy w maju w Góry Stołowe, a już w lutym na spotkanie we Wrocławiu z uczestnikami fotowyprawy do Etiopii, połączone z zajęciami z fotografii architektury. Muszę jednak przyznać, że to zaproszenie jest aktualne najbardziej w odniesieniu do spotkania we Wrocławiu, bo na Pragę mamy ostatnie wolne miejsce*, na Skalne Labirynty już nie mamy miejsc wcale. Zapełnianie list uczestników idzie bardzo szybko, czym, szczerze mówiąc, sami jesteśmy zaskoczeni. Proszę zachować czujność, bo niedługo będziemy anonsować trzy bardzo fajne fotowyprawy. Tak, w tym roku po raz pierwszy robimy nie jedną, a trzy fotowyprawy. I nie obiecuję, że miejsc na każdą niż z nich wystarczy na długo. Fotowyprawy, jak w poprzednim roku, realizuje biuro podróży Horyzonty, my jesteśmy partnerem fotowypraw i będziemy na nich obecni jako instruktorzy. Przy przygotowaniu dwóch z tych fotowypraw pichcił Sławek.

Miło mi też ogłosić, że Ewa i Piotr to już nie tylko po prostu Ewa i Piotr, ale także Ewa i Piotr s.c., czyli firma, zajmująca się realizacją warsztatów fotograficznych. W ostatnich tygodniach intensywnie odwiedzaliśmy ZUS-y, Urzędy Skarbowe, Urzędy Miasta, księgowe, a także mieliśmy pyszną rozrywkę intelektualną, wypełniając mnóstwo formularzy, dokumentów oraz zgłębiając meandry przepisów, ustaw, rozporządzeń, załączników oraz interpretacji powyższych.

I jeszcze informacja istotna dla uczestników warsztatów w Pradze – gościć nas będzie hotel Skalka, informacja na temat tej edycji warsztatów została uzupełniona o mapkę oraz dane dojazdowe.

To tyle ogłoszeń na dzisiaj, choć jeszcze nie koniec niespodzianek na ten rok.

PS. Zdjęcie u góry to Wrocław. On jest taki ładny, bo fotografowany aparatem Darka, za co mu niniejszym dziękuję. Znaczy, za aparat, nie za ładny Wrocław 🙂

* Stan wolnych miejsc na warsztaty w Pradze wynosi zero.

Za garść dolarów
Pierwsze: Nie będziesz zmieniał nazw plików Twoich

6 komentarzy

 1. sewo

  Gratuluję założenia firmy i obiecuję pomoc i wsparcie w kierunku czesko-morawskim, dopóki mi pomysłów i sił starczy. Wrocławski Rynek piękny, ale dla mnie tym sercowym miejscem jest dzisiejsze RRR, gdzie dwójkę dzieci mówić “r” nauczyłem. Dla niewrocławian – Rondo Ronalda Reagana.

 2. Śmiała decyzja 🙂 I trzymam kciuki … no i Świętokrzyskie też będzie wspierać ;))

 3. Andrzej2

  Wow. To dlatego Piotra wczoraj nie mogłem dobudzić 😉
  A tak w ogóle to trzymam kciuki!

 4. Ewa

  Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Piotra za dobre życzenia i w ogóle słowa otuchy. Czujemy się tak trochę jak na nowej drodze życia, w każdym razie będziemy się trzymać razem i w ogóle stawiać czoła przeciwnościom zusu. A wsparcie każde się przyda, dzięki, kochani!

 5. strzelec

  Ewo i Piotrze s.c., najgorsze już macie za sobą, tzn. papierologię! Gratuluję i trzymam kciuki za rozwój firmy, bo osobiście (jako obecnemu i przyszłemu Waszemu klientowi) bardzo mi na tym zależy 🙂
  PS. Wrocław piękny! Co prawda nie obejrzę go teraz z Etiopczykami, ale dopiero po warsztatach w Górach Stołowych! Może zrobię nawet takie zdjęcie, jak powyżej – jak mnie Darek zapewni, że nie będzie to plagiat 😉 i… także pożyczy swój aparat 😉

 6. niko

  Dołączam do grona gratulujących odwagi i decyzji, trzymam mocno kciuki. Wprawdzie jestem dopiero początkującym klientem, ale za to mam nadzieję rozwojowym:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *