Dwa razy Toskania i dwa razy FAQ

Toskania
Na górze, w menu warsztaty pojawiła się już relacja z wiosennej fotowyprawy do Toskanii. Jeśli ktoś lubi obrazki, a nie lubi literek, to Toskania jest też w Portfolio – nowej pozycji w menu na górze strony. Relacja z warsztatów Skalne Labirynty też będzie, ale później – na razie zapraszam do poczytania i pooglądania relacji ze Skalnych Labiryntów autorstwa jednego z uczestników, Przemka „Jimixa” Maliszewskiego. Dzięki Przemek!

O tym, czego można spodziewać się na warsztatach i fotowyprawach można poczytać w znajdujących się w menu Warsztaty sekcjach Fotowyprawy – FAQ i Warsztaty – FAQ, czyli o tym, o co uczestnicy nie bali się zapytać, a pytali tak często, że zamiast odpowiadać na te same kwestie w przyszłości, spisaliśmy wyjaśnienia. Oczywiście, jeśli jakieś kwestie nadal nie są wyjaśnione, to nadal można pytać – odpowiemy i dopiszemy do FAQ. I jeszcze jedno pytanie, które pojawia się często, ale jest zbyt dynamiczne, by wpisywać do FAQ: miejsc na C.K. Fotowyprawę jest jeszcze mniej więcej połowa.

Komu potrzebny jest fotoreporter?
Pieczątkujmy!

2 komentarze

  1. strzelec

    No, bardzo piękne te zdjęcia z Toskanii! Ciepło witam nowy dział Szturchańca – portfolio. I oczywiście czekamy na więcej!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *