Porządkowy od kolorów

Narodził się nowy bloger – nasz kolega Dominik po miesiącach wahań i hamletowskich rozterek dokonał pierwszego wpisu w „Pixelworks: szkiełkiem i piórkiem”. Jak sam autor przedstawia tematykę bloga: „Będę tu pisał przede wszystkim o edycji zdjęć, wykonywaniu odbitek oraz o kalibracji monitorów i drukarek – z naciskiem na aspekt praktyczny. Co jakiś czas pochwalę się też własnymi pracami i zaproponuję tematy interesujące dla mnie, ale będą poza głównym wątkiem bloga.” Trzymamy kciuki!

Trzymanie kciuków może jednak nie wystarczyć. Jak donoszą źródła zbliżone do Dominika, nie ma on pewności, czy starczy mu cierpliwości i konsekwencji, by regularnie blogować. Też nie mamy takiej pewności, ale w niego wierzymy. Możecie też w niego uwierzyć, co z pewnością będzie stanowiło dla niego zachętę i motywację. Do wyrażenia wiary służy poniższa ankietka.

Jak długo Dominik wytrwa przy blogowaniu?

Zobacz wyniki ankiety

Loading ... Loading …

Na zdjęciu powyżej nasz benedyktyn kalibracji w wersji wyraźnie rozkalibrowanej barwnie. Ale będziemy uważnie zerkać do jego bloga i z pewnością opanujemy trudną sztukę właściwego ustawiania kolorów. Zdjęcie prawdopodobnie wykonane przez Agatę, kolorystyka z pewnością nie.

 

Prosty przekaźnik
Taaaki efekt

8 komentarzy

 1. Agatka

  Będziemy go wspierać duchowo i dodawać mu sił, musi pisać, bo oprócz robienia zdjęć wychodzi mu to najlepiej 🙂

 2. dar_wro

  Hehe czyżby zle Ci ustawił drukarkę?? :p

 3. ka_tula

  przyznam się, że obstawiłam tydzień 🙂 ale zyczę wytrwałości 🙂 a i na bloga pozagladam może coś zrozumiem bo z pewnego wątku na forum (nie będe mówić którego sami wiecie) w pewnym momencie przestałam cokolwiek rozumiec :))

 4. Dominik

  Ja – przyznaję – również głosowałem na tydzień. Naprawdę nie wiem jak to teraz będzie. 😀

 5. SHARK

  Będę trzymać kciuki, żeby mu jakub.nawrot na tego bloga nie wpadł;p

 6. Piotr

  Właśnie jedna notka w ankietce się zdezaktualizowała – tydzień minął, a Dominik dzielnie bloguje! Trzeba uczyć wnuki czytać! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *