Nowy serwis dfv.pl za 3, 2, 1…

DFV.pl profil użytkownika

Doczekaliśmy historycznej chwili, gdy dotychczasowy, pamiętający wojny punickie, a może nawet Wielki Wybuch, serwis internetowy www.dfv.pl zostanie zastąpiony przez znacznie nowszą, wygodniejszą, bardziej funkcjonalną i ładniejszą wersję. Krótko mówiąc – będzie lepiej pod każdym względem.

Ale zanim będzie lepiej, musi być gorzej. Na czas zmian serwisu dfv.pl w ogóle nie będzie (za wyjątkiem planszy prezentującej nasz zespół przygotowujący nowy portal podczas ciężkiej pracy) i ten czas nieistnienia potrwa kilka dni. Planowany czas rozpoczęcia rewolucyjnych zmian to piątek 9 września 2016 w samo południe, czyli o godzinie 12.00. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze żaden plan nie przeżył pierwszego kontaktu z rzeczywistością, więc niewykluczone, że podane tu terminy mogą ulec zmianie.

Co istotne, do nowego serwisu będzie się można zalogować za pomocą dotąd używanego loginu i hasła. A gdy się już zalogujemy, to będą na nas czekały nasze zdjęcia, a także wystawione oraz otrzymane komentarze, a na forum – tysiące dyskusji, jakie dotąd toczyły się na dfv.pl. Do nowego serwisu przeniesione zostaną zdjęcia użytkowników, komentarze do zdjęć oraz dyskusje z forum.

DFV.pl albumy użytkownika

Nie zobaczycie natomiast ocen pod zdjęciami – tutaj mamy wielki reset, a także nowy system oceny zdjęć. Sam system jest bardzo interesujący i ma różne niuanse, ale o tym kiedy indziej. Istotne, że będzie okazja świeżym okiem spojrzeć na kiedyś ocenione zdjęcia i ocenić je ponownie.

Co nowego w nowym dfv.pl? Mnóstwo! Ale zacząć muszę od albumów. Teraz Wasze zdjęcia nie będą zgrupowane w jednym miejscu, ale będzie je można podzielić między własne albumy – tematycznie, chronologicznie, wydarzeniami, jak kto woli. Pierwszy swój album każdy znajdzie w swoim profilu – tam będą umieszczone wszystkie dotychczasowe zdjęcia, jakie wrzuciliście do serwisu. Jest bardzo prawdopodobne, że do tego pierwszego albumu już nie da się dodać nowego zdjęcia. Limit zdjęć na jeden album to 100 sztuk – następne trzeba dodawać do nowego albumu. Jeśli w domyślnym, pierwszym albumie macie więcej niż 100 zdjęć, to żeby do niego dodać nowe zdjęcie, trzeba dotychczasowe skasować lub przenieść do nowego albumu. Właśnie! Można będzie tworzyć własne albumy oraz przenosić swoje fotografie między albumami. Dzięki temu łatwiej będzie uporządkować swoją kolekcję fotografii.

Atrakcji będzie więcej i postaramy się je stopniowo opisywać, żeby ułatwić korzystanie z nowego dfv.pl i wszystkich jego atrakcji. A na razie prosimy o cierpliwość.

Tym razem wyjątkowo zamiast zdjęć – zrzuty ekranu pokazujące wygląd nowego serwisu. Ale ten wygląd to też rzecz chwilowa – będzie ewoluować.

iPhone 7 Plus – marzenie o dużej matrycy
Każdy znajduje to, czego szuka

2 komentarze

  1. WNP


    Zamarliśmy.
    Oddechy wstrzymane.
    Cicho-sza.

    p.s. Trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *