Nowe szlaki

Krzyżtopór
Mam kilka wiadomości, zacznę oczywiście od tej najgorszej. A najgorsza jest taka, że wszystkie miejsca na fotowyprawę do Gruzji są już zajęte i jeśli ktoś zbyt długo się zastanawiał, to teraz może liczyć tylko na listę rezerwową i wycofanie się jednego z uczestników. To teraz czas na dobre wiadomości. Gruzja nie jest naszą ostatnią fotowyprawą w tym roku i nowe plany wyjazdów zagranicznych będą ogłoszone po długim weekendzie.

Jeśli ktoś nie ma ochoty opuszczać kraju, to zwracam uwagę, że po prawej stronie widać też jedną ikonkę bez pieczątki „brak miejsc” – warsztaty w Sandomierzu, na które zapraszamy serdecznie we wrześniu tego roku! Tak jest, znowu nas ciągnie w Świętokrzyskie! Kogo jeszcze tam ciągnie? Stan wolnych miejsc na dzisiaj to prawie połowa.

Najbardziej spostrzegawczy zauważyli pewnie jeszcze jedną nowość na blogu. W sekcji „Zerkacze reszty świata” pojawił się Richard Bernabe. Oprócz prowadzenia bloga Richard fajnie fotografuje, ciekawie pisze o fotografii, czasem jest publikowany w czasopismach fotograficznych, a ponadto prowadzi warsztaty fotograficzne. Swój chłop. Jego najnowszy wpis, dotycząca Islandii notka „Incredible Iceland in Pop Photo” nie jest tak całkiem bez związku z naszymi planami fotowypraw… 🙂

Zdjęcie powyżej pochodzi z pałacu Krzyżtopór w Ujeździe, który także odwiedzimy podczas warsztatów w Sandomierzu.

Tu i teraz… albo może tam?
Ogniskowa na toskańskie pejzaże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *