Garażowa wyprzedaż: Lowepro Rover Plus AW i Manfrotto 055ProB

W zaułkach Burano

Na Allegro czekają na nowy dom i nowego pana lub panią dwa fajne sprzęty. Oba idą od złotówki bez ceny minimalnej, więc warto się zastanowić.

Lowepro Rover Plus AW to chyba największy z dwukomorowych plecaków fotograficznych, czyli takich, gdzie na dole mamy aparat i obiektywy, a osobno, w górnej komorze, różne rzeczy, których lepiej z fotografią nie mieszać, na przykład kanapki. Rover Plus to bardzo fajny plecak, ale dla nas teraz jest za duży i za mały. Jako główny pojemnik na sprzęt fotograficzny mieści zbyt mało, a dla Ewy jest zbyt duży i zbyt pojemny.

Statyw Manfrotto 055ProB (jeszcze sprzed linii z X w nazwie) to drugoplanowy bohater tej historii. Jak widać sporo przeszedł, ale nadal jest w świetnej formie, której nie szkodzą rysy tu czy tam. Statyw praktycznie nie do zabicia bez użycia czołgu, solidny i tani, natomiast lekkim trudno go nazwać. Jakąś wadę jednak musi mieć, nieprawdaż?

Acha, za złotówkę można stać się też nabywcą mikrofonu, do którego kiedyś mówiła Ewa. Niekiedy mówiła nieparlamentarnie, gdy orientowała się, że będzie musiała powtórzyć nagrywanie.

Wenecja o świcie

A osoby, które nie są zainteresowane kupowaniem czegokolwiek, zapraszam na obrazki – te u góry to fragment portfolio Wenecja-Dolomity. Portfolio ostatnio trochę urosło i jeśli ktoś już tam zaglądał, to warto zajrzeć ponownie. Nowa edycja fotowyprawy Wenecja-Dolomity już w ofercie Horyzontów.

Koniec ogłoszeń.

Dobry bracketing
Fotogeniczność listopada

5 komentarzy

  1. wzrokowiec

    Właśnie przydałby mi się podobny plecak. Zależy mi jednak na wyciąganiu aparatu “spod pachy”, bez zdejmowania plecaka. Tutaj chyba jednak nie ma takiej możliwości, bo nie widzę żadnego zamka z boku?

  2. a dołączacie te nagrania z nieparlamentarnie wyrażającą się Ewą? :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *